Willkommen  
System  
Beeplate  
Licence  
Partner  
References  
News  
Contact  
 
Member  
BAM AG
St. Gallen, Switzerland
Tel.: +41 71 222 20 61
info@bamtec.com
 
   
Facebook YouTube
 
   
   
 

Serdecznie witamy!

Oferujemy Państwu dwa innowacyjne produkty przeznaczone dla budownictwa żelbetowego:
Willkommen

Zbrojenia BAMTEC

Zbrojenie BAMTEC to wysoko wydajny system projektowania, produkcji i montażu zrolowanych elementów zbrojenia. Nadzwyczajna rentowność tej technologii jest spowodowana pełnym wykorzystaniem wyników obliczeń statycznych w automatycznym projektowaniu i wykonaniu na specjalnej dedykowanej maszynie zbrojarskiej oraz na maksymalnej wydajności materiałowej z optymalizacją zasobów na każdym etapie wykonywanej pracy.

BAMTEC stanowi alternatywę dla tradycyjnego zbrojenia elementów żelbetowych i sprężonych. Technologia BAMTEC jest znana na całym świecie, stanowi ekonomiczną metodę zbrojenia stropów, płyt fundamentowych oraz ścian żelbetowych. Liczne przykłady jej

 

 

skutecznego zastosowania, również w projektach infrastrukturalnych, znajdą Państwo w zakładce Referencje.

Główną zaletę technologii w stosunku do tradycyjnego zbrojenia stanowi oszczędność stali zbrojeniowej do 40 %, oraz redukcja czasu układania zbrojenia na budowie od 80 do 90 %. Nie należy zapominać o podniesieniu jakości wykonywanego na budowie zbrojenia.

Im wcześniej podejmą Państwo decyzję o zastosowaniu technologii BAMTEC, tym większe będą potencjalne oszczędności. Już w fazie projektowania konstrukcji warto się zastanowić nad zmianą tradycyjnej metody układania zbrojenia na technologię BAMTEC.

Willkommn2

BEEPLATE strop gęstożebrowy

Strop gęstożebrowy BEEPLATE jest wydajnym rozwiązaniem dla znacznych rozpiętości pomiędzy podporami, przy zachowaniu dowolnego kształtu stropu. Duże rozpiętości mogą być realizowane przy grubościach stropu od 34 do 66 cm. Technologia stosowania elementów z tworzywa sztucznego wypełniających jest bardzo prosta.

Elementy wypełniające są wbudowane pomiędzy zbrojenie dolne i górne stropu. Kształt i układ

 

 

elementów gwarantuje redukcję o 35 % ilości zastosowanego betonu, a co za tym idzie znaczną redukcję ciężaru własnego stropu przy zachowaniu jego właściwości statycznych.

BEEPLATE System
Innowacje technologii zbrojenia BAMTEC oraz technologii elementów BEEPLATE umożliwiają firmom budowlanym i biurom projektów konstrukcji, tworzenie konkurencyjnych ofert rynkowych.

 

W celu zapoznania się z ofertą BAMTEC i zastosowania jej w projekcie budowlanym prosimy Państwa o kontakt z naszym Partnerem BAMTEC.

 

Zostań licencjobiorcą BAMTEC!

Kup licencję BAMTEC do produkcji i sprzedaży technologii zbrojeniowej BAMTEC. (Licencja BAMTEC)

 
back
spacer
Legal notice / privacy notice AGB BAMTEC is a registered trademark WDB
index Ueber uns