Willkommen  
System  
Beeplate  
Licence  
Partner  
References  
News  
Contact  
 
Member  
index Ueber uns
BAM AG
St. Gallen, Switzerland
Tel.: +41 71 222 20 61
info@bamtec.com
 
   
LinkedIn YouTube
 
   
   
   

O nas

Sukces dzięki innowacji, jakości i wykonaniu.

Od ponad 40 lat działamy na rynku jako grupa przedsiębiorstw zarządzana przez właścicieli. Rzetelne know-how w zakresie inżynierii

Familienportrait Franz Häussler, Cornelia Aussem-Häussler, Wilhelm Häussler

 

budowlanej oraz doświadczenie zdobyte dzięki realizacji licznych projektów wraz z ekonomicznym myśleniem stanowią bazę naszego rozwoju w branży budownictwa żelbetowego.

Obie innowacje BAMTEC i BEEPLATE stanowią dwa udane rezultaty naszej długoletniej aktywności na rynku.

BAMTEC produkowany jest i wprowadzany na rynek na podstawie licencji. Wraz z partnerami BAMTEC reprezentowanymi do dziś w 30 krajach tworzymy sieć, która gwarantuje nam nieprzerwaną penetrację rynku. Stały rozwój techniczny i ekonomiczny zapewnia trwały sukces naszych innowacji.

Nie tylko nasze przedsiębiorstwa, lecz również firmy partnerskie mają swój wymierny udział w wypracowanym sukcesie. Wykonawcą i producentem urządzeń BAMTEC jest firma Hans Hundegger Maschinenbau GmbH, Hawangen, Niemcy.
Firma Hundegger jest wiodącym na rynku światowym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją maszyn ciesielskich przeznaczonych dla budownictwa drewnianego i ma 90% udziału w rynku oraz posiada liczne patenty. Przedsiębiorstwo zatrudnia 300 pracowników i posiada 19 filii na całym świecie. Właściciel, jako

 

zdobywca nagrody „Bayerns Best 50,“ został wroku 2006 zaliczony do przedsiębiorców odnoszących największe sukcesy w Niemczech.

Firma Hundegger oferuje całodobowo prace konserwatorskie, serwis oraz rozwiązywanie problemów swoich partnerów międzynarodowych oraz wspiera rozwój technologii BAMTEC.
Drugim bardzo istotnym filarem systemu są firmy programistyczne, które na całym świecie tworzą oprogramowanie do planowania technologii zbrojeniowej BEAMTEC. Spis tych firm znajdą Państwo w zakładce BAMTEC Partnerzy.

hundegger   hundegger

Naszym celem jest odniesienie, wraz z naszymi partnerami handlowymi i licencjobiorcami, sukcesu na światowych rynkach. Sukces naszych partnerów jest również naszym sukcesem. To zobowiązuje nas do maksymalnej wydajności, najlepszej jakości i do intensywnego działania.

Dzięki BAMTEC i BEEPLATE Państwa klienci będą mogli realizować zlecenia taniej, szybko i z najwyższą jakością.

Zastosowanie technologii BAMTEC przyczynia się również do ochrony pracy. Budowlany Związek Zawodowy (BG BAU) podkreśla ergonomiczne zalety technologii zbrojeniowej BAMTEC. Podczas zbrojenia żelbetu za pomocą elementów BAMTEC w znacznym

 

stopniu obniżone jest obciążenie pleców, dłoni i ramion osoby wykonującej pracę. Dzięki temu zmniejsza się liczba zachorowań, a praca staje się bardziej wydajna zwłaszcza w wysokich i niskich temperaturach.

Dodatkową zaletą technologii BAMTEC jest zmniejszona emisja CO2 podczas produkcji żelbetu. BAMTEC i BEEPLATE przyczyniają się też do wyższej wydajności materiałowej.

Technologia zbrojeniowa BAMTEC jest coraz częściej stosowana na całym świecie. Dzieje się tak ze względu na ciągle rosnącą cenę stali, coraz silniejszą presję na racjonalizację przemysłu budowlanego oraz wyraźny brak wyspecjalizowanych pracowników.

 
back
spacer
Impressum BAMTEC ist eine registrierte Marke WDB
index Ueber uns