Willkommen  
System  
Beeplate  
Licence  
Partner  
References  
News  
Contact  
 
Member  
BAM AG
St. Gallen, Switzerland
Tel.: +41 71 222 20 61
info@bamtec.com
 
   
Facebook YouTube
 
   
   
 

Srdečně Vás vítáme!

Nabízíme Vám dva inovativní produkty pro železobetonové stavby:
Willkommen

Technologie výztuže BAMTEC

Technologie výztuže BAMTEC představuje vysoce efektivní systém pro plánování, výrobu a montáž svinutých prvků výztuže. Mimořádná hospodárnost je výsledkem průběžného využívání elektronických dat při plánování a výrobě výztuží, maximální materiálové efektivity a optimalizace zdrojů ve všech pracovních krocích.

BAMTEC je alternativou k běžným železobetonovým výztužím, resp. předpětím. Technologie výztuže BAMTEC je celosvětově rozšířená, jedná se o hospodárný postup vyztužení železobetonových stropů a

 

 

v pozemním stavitelství. Příklady úspěšného uplatnění naší technologie, a to rovněž v infrastrukturních projektech, najdete v Referencích.

Hlavní přednosti oproti běžným výztužím spočívají v úspoře železobetonu na úrovni až 40%, redukci doby pokládání mezi 80 až 90% za současného dosažení lepší jakosti.

Čím dříve se rozhodnete pro aplikaci BAMTEC, tím větší bude Vaše možná úspora. V principu lze přejít na technologii výztuže BAMTEC v průběhu celé plánovací fáze.

Willkommn2

Strop z dutých těles BEEPLATE

Strop z dutých těles BEEPLATE představuje efektivní řešení pro ploché železobetonové stropy s velkým rozpětím s libovolným uložením. Při tloušťkách stropů mezi 34 cm a 66 cm pak lze realizovat rozpětí mezi 10 m a 17 m. Použití bedničkových vložek bez vztlaku z umělé hmoty mimořádně usnadňuje montáž.

Dutá tělesa se vestavují pomocí rozpěrek, které slouží k udržení odstupu mezi vrchní a spodní

 

 

vrstvou výztuže. Voštinové uspořádání dutých těles zaručuje maximální redukci spotřeby betonu, a tím také redukci hmotnosti až do 35%.

Systém BEEPLATE
Inovace – technologie výztuže BAMTEC a strop z dutých těles BEEPLATE umožňují stavebním podnikům a inženýrským kancelářím sestavovat konkurenceschopné nabídky a návrhy řešení.


 
Ohledně nabídky BAMTEC při aplikaci na Vašem stavebním objektu se obraťte prosím na našeho partnera společnosti BAMTEC.
 

Staňte se uživatelem licence BAMTEC!

Získejte licenci BAMTEC pro výrobu a prodej technologie výztuže BAMTEC.

 
back
spacer
Legal notice / privacy notice AGB BAMTEC is a registered trademark WDB
index Ueber uns